Toaleta z bidetem – czy to się opłaca?

0
266
deska bidetowa

Zakup nowoczesnej toalety z elektronicznym sterowaniem jest naprawdę opłacalną inwestycją. Dlaczego? Toaleta z bidetem to urządzenie, które łączy w sobie wysoką jakość wykonania z hipoalergicznych materiałów, a także funkcjonalność. Kupując elektroniczny bidet do toalety, zyskasz możliwość utrzymania wysokiego poziomu higieny osobistej podczas codziennego załatwiania potrzeb fizjologicznych. Toaleta z bidetem zapewnia dostęp do szeregu funkcji, jak np.:

  • suszenie ciepłym powietrzem,
  • automatyczne mycie ciepłą wodą,
  • elektroniczne sterowanie,
  • podgrzewanie deski.
  • automatyczne czyszczenie deski,
  • cykliczna dezynfekcja dysz,
  • podświetlenie.

To oczywiście tylko kilka najważniejszych elementów, jakie charakteryzują innowacyjny produkt łazienkowy. Deska bidetowa z opcją podgrzewania, podmywania oraz automatycznego czyszczenia to świetne rozwiązanie dla każdego domu, gdzie domownicy cenią sobie idealny poziom higieny osobistej oraz komfortu podczas załatwiania potrzeb fizjologicznych.

Deska bidetowa – wysoka jakość i funkcjonalność

Nowoczesna deska bidetowa pasuje do większości muszli klozetowych dostępnych na rynku, co oznacza, że nie musisz obawiać się o problemy z jej montażem. Elektroniczna toaleta z bidetem to stosunkowo niewielki wydatek, gdyż w cenie nieco powyżej 1000 złotych możesz kupić wysoce wytrzymały, wydajny i oszczędny produkt, jakim jest deska bidetowa z elektronicznym sterownikiem. Możesz ją zamontować na misce toaletowej w standardowym miejscu – wystarczy, że zapewnisz jej do poprawnego funkcjonowania dostęp do energii elektrycznej.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż deska bidetowa ma wbudowany filtr węglowy, co pozwala zredukować brzydkie zapachy. Nowoczesny system grzewczy przekłada się na wysoki komfort użytkowania toalety z bidetem, a płynna regulacja temperatury wody daje niesamowite doznania podczas wizyty w toalecie.

Toaleta z bidetem – zadbaj o higienę i bezpieczeństwo

Nowoczesna toaleta z bidetem to gwarancja utrzymania wysokiego poziomu higieny osobistej, głównie ze względu na fakt, iż jest wykonana z bezpiecznych materiałów ABS odpornych na przebarwienia, osadzanie się bakterii oraz promieniowanie UV. Nie czekaj ani chwili dłużej – deska bidetowa jest świetnym rozwiązaniem w trosce o bezpieczeństwo korzystania z toalety, komfort oraz możliwość zachowania idealnego poziomu higieny osobistej. Na szczególne wyróżnienie zasługuje też zaawansowany system grzewczy, który powoduje natychmiastowe podgrzanie wody do wymaganej temperatury

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here