Na czym polega nanoplastia? Kiedy się ją stosuje?

0
597

Choć prostowanie włosów to zabieg znany od bardzo dawna, rosnącą popularnością cieszą się nowoczesne metody jego wykonania. Dlaczego? Ponieważ zapewniają spektakularne efekty, o których w przypadku standardowych technik możemy tylko pomarzyć. Dobrym na to przykładem jest nanoplastia.

Zabieg ten nazywany jest brazylijskim prostowaniem włosów. Od razu warto podkreślić, że jego przeprowadzaniem zajmują się wyłącznie najlepsze salony i najlepsi fryzjerzy. Gdzie ich szukać? Na przykład w takich miastach jak Poznań. Salon fryzjerski w tak dużym mieście musi czymś się wyróżniać, by zaistnieć na rynku. Między innymi właśnie dlatego znaleźć można w nim wiele podmiotów, które zawsze są w stanie zapewnić coś „ekstra”.

Na czym polega nanoplastia?

Jak już wspomnieliśmy, mowa jest o prostowaniu włosów. Nie ma tu jednak miejsca na szkodliwe związki czy substancje, takie jak keratyna. Cały zabieg jest przeprowadzany z użyciem wyłącznie naturalnych produktów, pozbawionych formaldehydu.

Ich działanie skupia się na skutecznym odżywianiu komódek włosów. Dzięki temu zostają one nawilżone i odbudowanie. Kosmetyki przygotowywane z użyciem aminokwasów i kolagenów chronią je również przed puszeniem się. Zabieg nanoplastii gwarantuje nie tylko proste, ale i lśniące włosy – taki efekt utrzymuje się od 7 do nawet 12 miesięcy.

Jak to możliwe? Poza wspomnianymi produktami, ogromne znaczenie ma tu nanotechnologia. Podczas prostowania używane są specjalne prostownice, które sprawiają, że kosmetyki przenikają do wnętrza włosów. Dzięki temu końcowy efekt jest bardzo atrakcyjny i naturalny. Nie ma tu mowy o żadnej sztuczności czy innych nieprawidłowościach.

Między innymi właśnie dla tego warto odwiedzić Poznań. Salon fryzjerski zajmujący się takimi zabiegami jak nanoplastia jest tworzony przez doświadczonych fryzjerów, wyspecjalizowanych w tej metodzie. Co ważne, realizują oni usługi o charakterze kompleksowym. Oznacza to, że przed przejściem do działania przeprowadzają niezbędny test elastyczności, który pozwala określić ilość używanych preparatów.

Cały zabieg odbywa się oczywiście z użyciem nowoczesnego sprzętu, z największą możliwą precyzją. Przekłada się to nie tylko na gwarancję skuteczności, ale też na wysoki poziom bezpieczeństwa. Jak wiadomo, włosy potraktowane w zły sposób szybko się niszczą, a przecież nie o to chodzi. Nanoplastia ma zapewnić prostą, lśniącą i naturalną fryzurą, którą można pochwalić się przed wszystkimi znajomymi i rodziną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here