Polecane aplikacje do ćwiczeń

0
483
Polecane aplikacje do ćwiczeń

Smartfony w dzisiejszych czasach służą nam już nie tylko do dzwonienia i wysyłania wiadomości tekstowych, ale stają się wręcz niezastąpione podczas większości codziennych zadań – pomagają układać dietę, umożliwiają słuchanie muzyki, czytanie książek i oglądanie filmów oraz naukę. Coraz częściej stają się też niejako naszymi osobistymi trenerami – szczególnie, że istnieje coraz więcej aplikacji z ćwiczeniami oraz gotowymi treningami. Które z nich cieszą się największym powodzeniem? Przedstawiamy nasze krótkie zestawienie.

Najlepsze aplikacje sportowe

Aplikacje z ćwiczeniami fizycznymi stają się niezwykle popularne. Ich największym atutem jest to, że mobilizują do działania oraz pomagają prawidłowo wykonywać dane ćwiczenia. Ich szeroki wybór sprawia, że z pewnością znajdziesz aplikację, która przypadnie Ci do gustu, nieważne czy masz używany iPhone czy też telefon z Androidem. Poniżej znajdziesz listę propozycji, które ciszą się największym zainteresowaniem.

  1. GymRun – to prosta i niezawodna aplikacja, która sprawdzi się podczas treningu w domu oraz na siłowni. Wystarczy, że wybierzesz partię ciała nad którą chciałbyś pracować oraz ilość powtórzeń i już możesz zaczynać trening. Bardzo przydatną funkcją jest opcja odliczania ćwiczeń do końca serii. Zaletą aplikacji jest łatwy w obsłudze interfejs, który obsługuje się intuicyjnie. W płatnej wersji tego programu masz dostęp do statystyk.
  2. Finoteq – to aplikacja stworzona w Polsce, która umożliwia dostęp do szerokiej bazy ćwiczeń i treningów – zarówno cardio, jak i tych koncentrujących się na danej partii ciała. Do wyboru masz dwa poziomy trudności – trudny, średni oraz łatwy. W aplikacji znajdziesz filmiki, dzięki którym nauczysz się jak poprawnie wykonywać dane ćwiczenia – obraz możesz nawet przesłać na telewizor, co zapewni Ci lepszy widok. Treningi w aplikacji Finoteq pisane są przez profesjonalnych sportowców, dzięki czemu możesz być pewien ich skuteczność.
  3. Ćwiczenia w domu – aplikacja ta przeznaczona jest do osób, które chcą wykonywać swój trening w domowych warunkach. Tu także możesz wybrać poziom trudność – zaawansowany, średni lub podstawowy. Następnie wyświetli Ci się lista z przykładowymi ćwiczeniami oraz ilością powtórzeń. Aplikacja daje Ci mnóstwo możliwości – możesz trenować poszczególne partie ciała takie jak brzuch i nogi lub też całe ciało. Jej zaletą jest przejrzysty i łatwy w obsłudze interfejs.
  4. Fitness kobiet – ta aplikacja jest dedykowana typowo dla pań. Jej zasada działania jest podobna do innych propozycji – wybierasz partię, nad którą chcesz pracować, a następnie możesz zapoznać się z praktycznymi wskazówkami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here